• Uwaga!!! Praktyki zawodowe

Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, od 26 kwietnia będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze.

Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu (zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe) będą mogły być prowadzone stacjonarnie u pracodawców lub w indywidualnych gospodarstwach rolnych, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów lub słuchaczy.

• Wywiadówka

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia

na zebranie online,  które odbędzie się dnia

14 kwietnia 2021 r.(środa)

klasa I A - 17:30

klasa I B - 18:00

klasa II A - 16:00

klasa II B - 19:00

klasa II C - 17:00

klasa II D - 17:30

klasa III A - 17:00

klasa III B - 17:00

Tematyka spotkania:

1. Zapoznanie rodziców z wynikami nauczania, zachowania i frekwencji uczniów,
            2. Sprawy bieżące danej klasy

Proszę o zalogowanie do na konta dzieci w aplikacji MS Teams. Zebrania odbędą się w zespołach klasowych.

• ZOSTAŃ CUKIERNIKIEM!!!

22.04.2021 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkania online, podczas któego zostaną pokazane możliwości rozwijania swoich umiejętności i talentów, które przyniosą satysfakcję, także finansową, jakie stoją przed młodymi ludźmi, po ukończeniu klasy o profilu cukierniczym. Spotkanie poprowadzi Pani Urszula Stępniak - cukiernik z 10 - letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnej działalności. Spotkanie będzie darmowe i skierowane do absolwentów szkół podstawowych oraz ich rodziców, a także nauczycieli szkół profilowych. Zapisy na to spotkanie odbywać się będą na dedykowanej stronie https://ulastepniak.pl/lp/webinar-zostan-cukiernikiem/  Zachęcamy do udziału w webinarze.

• UWAGA!!!

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja Ministra Zdrowia podczas, której ogłoszono, że Rząd przedłuża obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia. W związku z powyższym uczniowie nadal uczą się zdalnie oraz są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy u pracodawców.