• Uwaga!!! Praktyki zawodowe

      Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, od 26 kwietnia będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze.

      Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu (zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe) będą mogły być prowadzone stacjonarnie u pracodawców lub w indywidualnych gospodarstwach rolnych, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów lub słuchaczy.

     • Wywiadówka

      Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia

      na zebranie online,  które odbędzie się dnia    

      14 kwietnia 2021 r.(środa)

       

      klasa I A - 17:30

      klasa I B - 18:00

      klasa II A - 16:00

      klasa II B - 19:00

      klasa II C - 17:00

      klasa II D - 17:30

      klasa III A - 17:00

      klasa III B - 17:00

       

      Tematyka spotkania:

       

      1. Zapoznanie rodziców z wynikami nauczania, zachowania i frekwencji uczniów,
      2. Sprawy bieżące danej klasy

       

      Proszę o zalogowanie do na konta dzieci w aplikacji MS Teams. Zebrania odbędą się w zespołach klasowych.

     • ZOSTAŃ CUKIERNIKIEM!!!

      22.04.2021 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkania online, podczas któego zostaną pokazane możliwości rozwijania swoich umiejętności i talentów, które przyniosą satysfakcję, także finansową, jakie stoją przed młodymi ludźmi, po ukończeniu klasy o profilu cukierniczym. Spotkanie poprowadzi Pani Urszula Stępniak - cukiernik z 10 - letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnej działalności. Spotkanie będzie darmowe i skierowane do absolwentów szkół podstawowych oraz ich rodziców, a także nauczycieli szkół profilowych. Zapisy na to spotkanie odbywać się będą na dedykowanej stronie https://ulastepniak.pl/lp/webinar-zostan-cukiernikiem/  Zachęcamy do udziału w webinarze. 

     • UWAGA!!!

      W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja Ministra Zdrowia podczas, której ogłoszono, że Rząd przedłuża obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia. W związku z powyższym uczniowie nadal uczą się zdalnie oraz są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy u pracodawców.