• Praktyczna nauka zawodu

      Informacja dotycząca rozwiązań wprowadzonych rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, które wejdzie w życie 28 grudnia 2020 r.

      Uprzejmie informujemy, że w przypadku osób do 16. roku życia (tzw. małoletnich) realizujących praktyczną naukę zawodu przemieszczających się do miejsca realizacji nauki zawodu albo powracających do miejsca zamieszkania, nie obejmuje zakaz samodzielnego przemieszczania się od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 8:00 a 16:00 (§ 9 rozporządzenia).

     • Drodzy Uczniowie!

      W tym roku niestety nie możemy złożyć sobie życzeń osobiście. Jest to trudny czas dla nas wszystkich, zatem pragniemy Wam złożyć wirtualne życzenia :)

      Życzymy Wam, aby ten czas upłynął w zdrowiu, miłości, dobroci i życzliwości, żeby zgasły wszelkie spory, a atmosfera, która towarzyszy Świętom trwała przez cały Nowy Rok 2021.

      Wesołych Świąt - życzy Dyrektor wraz z nauczycielami

     • MATURA 2021

      EGZAMIN MATURALNY 2021 - zmiany

      Minister Edukacji podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, gdzie znajdują się m.in. zmiany w egzaminie maturalnym w 2021 r. Zostanie on przeprowadzony wyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych zawartych w dołączonych do rozporządzenia załącznikach, a nie jak w ubiegłych latach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego.

      Szczegółowe informacje, tekst rozporządzenia i materiały dot. zmian znajdują się na stronie MEN pod linkiem:

      https://www.gov.pl/web/edukacja/wymagania-na-egzaminach-osmoklasisty-i-maturalnym

       

     • KONSULTACJE

      Dla uczniów, którzy potrzebują dodatkowego kontaktu z nauczycielami zostają wprowadzone konsultacje. Każdy uczeń może skorzystać z konsltacji z nauczycielem pod warunkiem wcześniejszego umówienia się za pomocą e - dziennika Librus. 

     • #Razemnaświęta

      Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem naszej inicjatywy jest zarówno zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

      W ramach akcji proponowane są następujące działania:

      wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi,

      samodzielne przygotowanie słodkich upominków (np. pierniczków),

      przygotowanie ozdób świątecznych dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół,

      przygotowanie kartek dla kombatantów i Rodaków na Kresach,

      Własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, słodycze oraz stroiki świąteczne prosimy przynosić do szkoły bądź po wcześniejszym uzgodnieniu mogą być odbierane przez pracowników szkoły bezpośrednio z domów.

      Drodzy Uczniowie, już wielokrotnie pokazaliście, że można na Was liczyć ! Zatem do dzieła !!!

     • Ocena z praktyk

      Na stronie szkoły w zakładce Dokumenty do pobrania dostępne jest zaświadczenie dla pracodawcy w celu wystawienia oceny z praktyk zawodowych. Wypełniony druk należy złożyć w sekretariacie szkoły do 20 stycznia 2021 r. bądź drogą mailową szkola@zdz-radzymin.pl