• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

26 czerwca 2020 r. z zachowaniem reżimu sanitarnego Uczniowie naszej szkoły mogli odebrać świadectwa. W związku z panującymi warunkami nie było uroczystej akademii, jednakże choć na chwilę każdy chętny Uczeń mógł spotkać się z Wychowawcą klasy.Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom oraz Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Drodzy Uczniowie, odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa!!! Życzę Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Do zobaczenia we wrześniu! :)

Dyrektor szkoły: Bernadetta Stwora